SUPER ROUBAIX s teflonovou úpravou

Jedná se o zimní elastický úplet, který je z rubu počesaný a má vodoodpudivou DRW úpravu. Materiál se velmi dobře udržuje, je nemačkavý, výborně prodyšný a měkký. Skvěle se hodí na zimní zateplené cyklokalhoty nebo kalhoty na běžky.

45% polyamid, 42% polyester, 13% lycra

Materiál 3x DRY

od švýcarského výrobce Shoeller. Technologie 3xDRY: Ochrana z venku: chrání Vaše oblečení před vlhkostí a větrem a přitom zůstává materiál prodyšný. Současně snižuje možnost zašpinění oblečení.Prodyšnost: 3xDRY odvádí vlhkost z těla ven na vnější vrstvu materiálu, kde se odpaří. To podporuje přirozené tělesné funkce a vy se cítíte příjemně při každé aktivitě. Suché během okamžiku: Oblečení vyrobené z materiálu 3xDRY schne viditelně rychleji než materiály bez této úpravy. Také po vyprání uschne výrobek během krátké chvíle.

80% polyester, 10% lycra, 10% polyamid

SOFT SHELL

Materiál Soft Shell díky 2 vrstvám a speciální neprofukové membráně kombinuje 3 hlavní charakteristiky pro venkovní aktivity: ochranu proti větru, vodě a prodyšnost.Materiál je jemný a velmi příjemný na nošení, teplý, lehký a pružný.

Vodní sloupec: 10 000 mm

Prodyšnost: 10 000 g/m2/24h

42% Polyamid, 39% Polyester, 10% Elastan, 9% Polyuretan

POLAR FLEECE

Materiál zajišťuje dobré vyrovnání tepla, chrání před chladem, je vodoodpudivý, vlhkost se rychle odpařuje. Ideální pro sportovní oblečení a extrémní sporty. Díky nemačkavé úpravě jsou výrobky stále pěkně hladké, dobře se nosí a umožňují volnost pohybu.

100% polyester polar Fleece

DRAGON

Letní materiál, který má vynikající vlastnosti – je prodyšný, měkký, pohodlný, pružný, výborně odvádí pot a velmi rychle schne. Materiál používáme na výrobu dresů s krátkým rukávem.

95% POLYESTER, 5% ELASTAN

COOLMAX FRESH FX

Technologie FreshFX zajišťuje díky obsahu stříbra dlouhotrvající svěžest pro Vaši sebedůvěru. Jedná se o značkové funkční vlákno s obsahem stříbra, materiál je antibakteriální. Používá se pro výrobu dresů s krátkým rukávem. Jedná se o výborný český materiál fa SINTEX.

100% Polyester hedvábí Coolmax fresh

MATRIX

Matrix je materiál se strukturou. Struktura imitující povrch golfového míčku zmenšuje odpor vzduchu. Materiál je určen na hormí díly triatlonových kombinéz, popř na časti dresů a kalhot.

80 % Polyester / 20% elastan

CEYLON

Ceylon je základní jednobarevný materiál na výrobu cyklokalhot a cyklosukní.  Materiál se skládá z 80 % Polyamid / 20% elastan.

CARREZZA

Tenký, měkký materiál s obsahem lycry, který používáme pro výrobu dámských a dětských dresů.

92% polyamid, 8% Elastan – Lycra

HOST CARBON

Carbon má výborné vlastnosti –antistatičnost, regulace teploty a vlhkosti, chrání před UV zářením, je antibakteriální a při fyzické aktivitě snižuje tvorbu kyseliny mléčné, zlepšuje krevní oběh a okysličuje buňky. Používá se na výrobu dresů s krátkým rukávem.

96% Polyester, 4% carbon

LIGHTWIND

Lightwind je tenký, velmi elastický, z rubu počesaný, zajišťuje tepelný komfort a funkčnost. Je vhodný pro jarní a podzimní oblečení. Má použití jak u dresů s dlouhým rukávem, tak u lehce zateplených kalhot. Obsahuje 20% lycry, díky ní je materiál velmi pružný a měkký.

80% polyamid, 20% elastan

LOMBARDIE

Hřejivý materiál, který zajišťuje tepelný komfort. Elastický úplet, z rubu počesaný, příjemně měkký. Používáme ho především na výrobu zateplených termodresů s dlouhým rukávem.

100% polyester

UNIT

Membránový materiál, který je větru a voděodolný, prodyšný a elastický.

Vodní sloupec > 10 000 mm
Prodyšnost > 11 000 g/qm/24hod

57% polyester, 26% polyamid, 6,5% Elastan, 10,5% polyuretan

ASTONIKA

Český materiál od fa SINTEX s hydrofobní úpravou. Materiál je lehký, prodyšný a větruvzdorný. Výborně se hodí pro výrobu lehkých větrovek, které lze složit do balíčku malých rozměrů

100% Polyamid s hydrofóbní úpravou