O nás

Firmu CycloSchein jsme založili v roce 1990 a na trhu působíme již přes 30 let. Zabýváme se výrobou a prodejem cyklistického oblečení a oblečení na běžky, zaměřeného na širokou veřejnost.

Sídlíme v Praze 9 – Horních Počernicích, kde také funguje vzorková prodejna, v níž je možno zakoupit nabízené zboží. Zboží si můžete objednat také v našem e-shopu. Všechny výrobky jsou vyráběny v České republice.

Vyrábíme cyklooblečení pro všechny roční období, výrobky jsou testovány v praxi a jsou vyráběny z funkčních materiálů v moderních desenech. V nabídce najdete oblečení pro celou rodinu vč. dětského oblečení (již od velikosti 100) a v širokém spektru velikostí od cyklistických kalhot, cyklosukní přes dresy, bundy, pláštěnky, dlouhé kalhoty, zimní kalhoty až po doplňky a speciální dámskou a bikovou kolekci.

Důraz klademe na kvalitu, trvanlivost, praktičnost výrobku, moderní vzhled a funkčnost při zachování dostupné ceny. Naše oblečení Vám vydrží opravdu dlouho.

Novinky představujeme každý rok na jarním sportovním veletrhu For Bikes.
Cílem naší firmy je vyhovět co nejširšímu okruhu zákazníků k jejich plné spokojenosti a umožnit jim tak poznat jeden z nejhezčích sportů jakým cyklistika bezesporu je.

Přehled našich výrobků naleznete na www.cycloschein.cz

CYCLOSCHEIN
Náchodská 164/496,
Praha 9
Tel.: 281920253, 774 554 044
cycloschein@cycloschein.cz