Firma CycloSchein

Firma CycloSchein byla založena v roce 1990 panem Jiřím Scheinerem a zabývá se výrobou a prodejem cyklistického oblečení zaměřeného na širokou veřejnost.

Výrobna sídlí v Praze 9 - Horních Počernicích kde také funguje firemní prodejna, v níž je možno zakoupit nabízené zboží. Výrobky CycloSchein lze také zakoupit v síti prodejen po celé České republice.

Sortiment vyráběného zboží pokrývá všechny roční období, výrobky jsou testovány v praxi a jsou vyráběny z funkčních materiálů v moderních desenech. V nabídce najdete oblečení pro celou rodinu vč. dětského oblečení a v širokém spektru velikostí od cyklistických kalhot, přes dresy, bundy, pláštěnky, dlouhé kalhoty, zimní kalhoty až po doplňky a specielní dámskou a bikovou kolekci. Důraz klademe na kvalitu, trvanlivost, praktičnost výrobku, moderní vzhled a funkčnost při zachování dostupné ceny.

Firma se prezentuje každým rokem na jarním sportovním veletrhu FOR BIKES v Praze.

Cílem naší firmy je vyhovět co nejširšímu okruhu zákazníků k jejich plné spokojenosti a umožnit jim tak poznat jeden z nejhezčích sportů jakým cyklistika bezesporu je.

 

Cycloschein - prodejna